پورشه کاین ۲۰۱۸ شکار شد

پورشه کاین ۲۰۱۸ شکار شد

عکاسان جاسوسی معضلی همیشگی برای شرکت‌های خودروسازی هستند که تا کنون هیچگونه روشی برای منقرض کردن آن‌ها پیدا نشده و بلکه روز به روز در حال رشد و حرفه‌ای‌تر شدن هستند. حرفه‌ای تاجایی که حتی خود را به شیشه خودروهای استتار شده در حین تست می‌چسبانند و از داخل کابین آن‌ها عکس برداری می‌کنند. به هرحال این عکاسان جاسوسی به تازگی تصاویری از نسخه ۲۰۱۸ پورشه کاین تهیه کرده‌اند که تاحدودی طراحی خارجی آن و همچنین بخشی از طراحی داخلی کابین آن را نمایش می‌دهد.

طراحی خارجی محصولات پورشه چه استتار شود و چه استتار نشود، فرقی به حال مخاطب نمی‌کند، چون چهره تمامی محصولات پورشه پیش از معرفی مشخص بوده و عمدتاً مدل‌های جدید هر برند در ریزه کاری‌ها متحمل تغییراتی می‌شود. مدل جدید پورشه کاین هم از این قاعده مستثنی نبوده و شباهتی بسیار زیاد به مدل‌های قبلی خود دارد.

فضای داخلی 

البته برای اینکه پورشه مورد انتقاد قرار نگیرد، به حد توان خود مه شکن‌های اطراف سپر را تغییر داده، تیغه‌های داخلی جلوپنجره و ورودی اطراف سپر را کمتر کرده و همچنین از چراغ‌هایی جدید استفاده کرده که فعلاً بر روی آن برچسب زده‌اند. در عقب هم چراغ‌های خطر تغییراتی را احساس کرده‌اند.

تصاویر داخل کابین با کمی دقت بر روی جزییات آن، می‌توان خصوصیات مدل‌های گذشته را در این شاسی بلند هم پیدا کرد. به عنوان مثال صفحه کیلومتر مدل ۲۰۱۵ با سرعت سنج عقربه‌ای، بر روی این نسخه از کاین هم استفاده شده است. ولی در عوض کنسول مرکزی و مجموعه داشبورد بیشترین تغییرات ممکن را تجربه کرده‌اند و حالا از صفحه نمایشگری بزرگ‌تر حداقل ۱۲ اینچی در کنسول مرکزی استفاده شده و خروجی‌های هوای سیستم تهویه مطبوع هم از کنار صفحه نمایشگر، به زیر آن منتقل شده که طراحی نسبتاً خوب مدل‌های قبلی را زیر و رو کرده و شاید بهتر است بگوییم افتی هم کرده است. کنسول ابزار هم با کلیدهای کمتری طراحی شده، ولی طراحی ساده‌تری دارد اما در نهایت باید تا رونمایی نهایی اینخودرو صبر کنیم و ببینیم که پورشه چه طراحی و کیفیتی برای داشبورد و کابین این خودرو در نظر گرفته است.

  • نویسنده : faghihitrading
  • تاریخ درج : 1396/12/14
  • تعداد بازدید : 582
  • پسندیدم :

پیشنهاد ویژه
Facebook : omran.faghihi.trading.co
Instagram : omranfaghihi.trading.co
Telegram : faghihitrading
whatsapp: 09173627664
aparat: faghihitrading