سانگ یانگ کوراندو 2018 با چهره جدید

سانگ یانگ کوراندو 2018 با چهره جدید

 

سانگ یانگ در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۷ مدل فیس لیفت شده‌ی کوراندو را به نمایش گذاشته بود. این خودرو در بخش جلویی و برخی جزییات طراحی دستخوش تغییراتی شده است اما برای مثال نمای عقب آن تقریبا بدون تغییر باقی مانده و با مدل‌های موجود در بازار ایران مشابه است. 
کوراندو به عناون رقیبی برای خودرهایی چون نیسان قشقایی، سوزوکی ویتارا و کیا اسپرتج از یک موتور چهار سیلندر خطی تنفس طبیعی به حجم ۲ لیتر بهره مند است که می‌تواند ۱۴۶ اسب بخار قدرت و ۱۹۶ نیوتون متر گشتاور را تولید کند. همچنین گیربکس خودرو از نوع ۶ دنده‌ی اتوماتیک است که شتاب صفر تا صد کیلومتر و حداکثر سرعت به ترتیب ۱۰ ثانیه و ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت را برای این خودرو به ارمغان میاورد. این خودرو در دو مدل چهار چرخ محرک و دیفرانسیل جلو قابل خریداری است. 

 

مصرف سوخت ترکیبی این کراس اوور نیز ۶.۵ الی ۷.۵ لیتر در هر صد کیلومتر است. 
مزایای این خودرو را باید قیمت پایین، کابین جادار و مصرف سوخت پایین و معایب آن رانیز باید کند بودن و استفاده از پلاستیک خشک در کابین عنوان کرد. امکاناتی همانند سیستم کنترل پایداری، ترمز ضد قفل، سانروف برقی، کروز کنترل، فرمان چرمی، دوربین دید عقب و تودوزی چرمی نیز در این خودرو به صورت استاندارد موجود هستند. 

  • نویسنده : faghihitrading
  • تاریخ درج : 1396/11/16
  • تعداد بازدید : 598
  • پسندیدم :

پیشنهاد ویژه
Facebook : omran.faghihi.trading.co
Instagram : omranfaghihi.trading.co
Telegram : faghihitrading
whatsapp: 09173627664
aparat: faghihitrading